Tato już lato!

22 Czerwiec 2020
Kategoria Świetlica
22 czerwca 2020, Komentarze Możliwość komentowania Tato już lato! została wyłączona

Jutro jest Dzień Ojca, więc dzisiaj mam dla Was do przeczytania informacje o obchodach Dnia Ojca na świecie oraz wiersze okolicznościowe i życzenia. Mam  także  kilka propozycji laurek i upominków dla taty – podaję linki. Każdy może wybrać wersję, która jest według niego najładniejsza lub łatwiejsza do zrealizowania, bo laurki i prezenty powinny być estetycznie wykonane. Będzie też piosenka: „Tato już lato!”, którą można zaśpiewać wykorzystując podany tekst.

tato już lato

pomysły na prezenty

letnie propozycje dla taty

                                                                                                                              Pozdrawiam! M. Wawrzecka

Komentarze zablokowane.