przy Szkole Podstawowej nr 1
im. Lotników Polskich
w Poddębicach

Otwarta jest dla uczniów

od poniedziałku do piątku w godzinach

Numer telefonu:

Uwaga!! Nowy numer na świetlicę szkolną: 43 678 23 26

sekretariat: 43 678 41 56

W tym roku szkolnym nasza szkoła zmieniła swoją siedzibę. Znajdujemy się na ul. Polnej 36. A świetlica szkolna znajduje się w piwnicach środkowego segmentu. Mamy do dyspozycji dwa pomieszczenia, korytarz, łazienki i salę do tenisa stołowego.

Nasza świetlica jest miejscem, w którym możecie miło, przyjemnie i pożytecznie spędzić czas przed rozpoczęciem lekcji oraz po zakończeniu zajęć lekcyjnych czekając na rodziców lub odwóz autokarem szkolnym do domu. Chcemy razem z Wami organizować czas mądrze i ciekawie, uczyć świata, rozwijać Wasze zainteresowania i przy okazji z Wami rozmawiać. Czekamy na Was i Wasze pomysły:-)

Opiekę nad wychowankami w roku szkolnym 2018/2019 sprawują:

A. Jaśczak

K. Kaliszka

A. Stasiakiewicz

M. Styglińska

Kwalifikacja uczniów do świetlicy odbywa się na podstawie karty zgłoszeń, które wypełniają rodzice/prawni opiekunowie.

Karta zgłoszenia dziecka na świetlicę szkolną 2018-2019 Format PDF

Karta zgłoszenia dziecka na świetlicę szkolną 2018-2019 Format WORD