Samorząd szkolny I-III

Niech Wigilia i święta Bożego Narodzenia 
upłyną spokojnie i radośnie,
aby marzenia zmieniły się w rzeczywistość,
a sukcesy przerosły oczekiwania.
Wspaniałych i pełnych radości świąt Bożego Narodzenia,
a w Nowym Roku pasma sukcesu
i spełnienia wszystkich marzeń i planów.
Wszystkiego dobrego!!
            
 Z okazji Dnia Nauczyciela Mały Samorząd Uczniowski składa najserdeczniejsze życzenia nauczycielom, pedagogom oraz wszystkim pracownikom naszej szkoły: dużo zdrowia, cierpliwości, wytrwałości, sukcesów zawodowych oraz dumy z uczniów!

 

Członkowie zarządu SU klas I – III  w bieżącym roku szkolnym:
Przewodniczący: Kamil Jaszczura
Zastępca: Anna Przybylska
Zastępca: Jakub Polka

 

Opiekunowie: Agnieszka Jaśczak, Monika Naporowska

“Samorząd jest to właściwie praca  organizowana po to, aby jednakowo dobrze działo się wszystkim, którzy razem uczą się, działają…, żeby jeden drugiego nie krzywdził, nie przeszkadzał, nie dokuczał…, żeby świadczył przysługi, pomagał, opiekował się, pilnował porządku i praworządności… to nie tylko praca, ale i walka… w obronie porządnych, dzielnych i słabych, przeciwko wrogom porządku i sprawiedliwości…”.

Janusz Korczak

 

Aktualności Samorządu klas I-III