Godziny dostępności nauczycieli

Godziny dostępności nauczycieli

Szkoły Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach

w roku szkolnym 2022/2023

 

Zgodnie z obowiązującym od 1 września 2022 r. przepisem art. 42 ust. 2f ustawy – Karta Nauczyciela (Dz.U. z 2021 r. poz. 1762 ze zm.) nauczyciel jest zobowiązany do realizowania godzin dostępności. Godziny te mają być przeznaczone na konsultacje z rodzicami i uczniami.

W tym czasie nauczyciel nie prowadzi zajęć dydaktycznych, świetlicowych oraz zajęć z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej (np. zajęcia rozwijające uzdolnienia, zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się, kółka zainteresowań).

Nauczyciele są dostępni w godz. 15.00-16.00

Lp. Nazwisko i imię Dzień                   Sala
1.
Andrzejewska Agnieszka poniedziałek 203
2. Andrzejewska Dominika wtorek 210
3. Bamberski Sebastian poniedziałek pokój dyrektora
4. Bednarek Beata wtorek 104
5. Bielaszka Renata środa 8
6. Bochenek Jolanta środa 110
7. Brewińska Aneta środa 11 przy hali sportowej
8. Cieślak Andrzej wtorek (co drugi tydzień) pokój nauczycielski
9. Dąbrowska Agnieszka poniedziałek 103
10. Gajewski Mateusz środa (co drugi tydzień) pokój nauczycielski
11. Gasik Dorota wtorek biblioteka
12. Gurazda Karolina wtorek 213
13. Izydorczyk Urszula wtorek 12
14. Jabłońska Teresa poniedziałek 116
15. Janiak Dorota wtorek 207
16. Jankowski Maciej środa 11 przy hali sportowej
17. Jaśczak Agnieszka czwartek 12
18. Jeziorek Agnieszka poniedziałek 209
19. Jędrzejczak Beata poniedziałek pokój wicedyrektora
20. Jóźwik Wojciech poniedziałek pokój nauczycielski
21. Kacprzak Jolanta poniedziałek 212
22. Kaliszka Kamila czwartek 208
23. Kapituła Agnieszka środa 1
24. Kopczyńska-Siwy Ilona środa pokój nauczycielski
25. Korczak Anna środa 13
26. Kowalczyk Magdalena wtorek 111
27. Kozłowska Ewa poniedziałek 109
28. Krzesińska Katarzyna wtorek pokój nauczycielski
29. Kucińska-Antoniak Agnieszka środa 216
30. Kwiatkowska Katarzyna poniedziałek 4
31. Leśniak Joanna środa 209
32. Ludwiczak Małgorzata poniedziałek 4
33. Łagodzińska-Włodarczyk Sylwia wtorek 1
34. Łuczak Iwona środa 11 przy hali sportowej
35. Makowska Renata poniedziałek 115
36. Marciniak Mariusz poniedziałek 108
37. Matusiak Agnieszka środa 2
38. Meyer Artur środa (co drugi tydzień) 11 przy hali sportowej
39. Naporowska Monika wtorek 107
40. Nowak Daniel środa 11 przy hali sportowej
41. Ochocka Dorota poniedziałek 11
42. Olczyk Renata poniedziałek 205
43. Olejniczak Anna środa 204
44. Ostrowska Katarzyna poniedziałek 5
45. Ożadowicz Ilona czwartek 2
46. Piaseczna Bożena poniedziałek 106
47. Piaseczny Dariusz wtorek 201
48. Pokorska Beata czwartek pokój nauczycielski
49. Przybylski Maciej poniedziałek (co drugi tydzień) pokój nauczycielski
50. Pucek-Sierocka Dorota poniedziałek 5
51. Raczkowski Zbigniew czwartek 9
52. Rakowska Magdalena wtorek 212
53. Rosiak Anna poniedziałek 202
54. Rykowska Wioleta poniedziałek 105
55. Sęczkowska Dorota wtorek 215
56. Skolasa Joanna poniedziałek 211
57. Smolarek Anna wtorek 213
58. Sobańda Małgorzata środa 10
59. Stasiakiewicz Sławomira czwartek świetlica
60. Szabela Ilona poniedziałek 3
61. Szymczak Michał środa 208
62. Telenga Beata wtorek 10
63. Tusińska Jolanta poniedziałek 114
64. Wawrzecka Małgorzata wtorek świetlica
65. Wituła Anna poniedziałek 1
66 Wójcik Tomasz wtorek 214