Zależności pokarmowe na łące

14 Maj 2020
Kategoria Świetlica
14 maja 2020, Komentarze Możliwość komentowania Zależności pokarmowe na łące została wyłączona

Na  pięknej  łące  tak  się  składa, że ktoś   zawsze  kogoś  lub  coś  zjada.  Dlaczego ? To  oczywiste – „Trzeba  jeść, aby  żyć”. Dlatego  dzisiaj  poznacie  kilka  przykładów  łańcuchów  pokarmowych. Może  odważycie  się  sami  dokończyć  takie  łańcuchy pokarmowe. Poznacie życie kilku zwierząt na łące i cykl rozwoju żaby. Będziecie mogli  wykonać  żabkę  na  liściu  z  wykorzystaniem kwadratowego origami. Na  koniec   zachęcam  Was  do  gimnastyki  umysłu i języka oraz toru  przeszkód  na  świeżym  powietrzu.

łańcuch pokarmowy

życie zwierząt na łące

zabka na lisciu z kwadratowego origami

gimnastyka umysłu, języka i ruch

Pozdrawiam M. Wawrzecka

Komentarze zablokowane.