Rozstrzygnięcie VIII Powiatowego Konkursu Regionalnego „Cudze chwalicie swego nie znacie”- Animacja - Powiat Poddębicki w języku Scratch

26 Czerwiec 2018
26 czerwca 2018, Komentarze Możliwość komentowania Rozstrzygnięcie VIII Powiatowego Konkursu Regionalnego „Cudze chwalicie swego nie znacie”- Animacja – Powiat Poddębicki w języku Scratch została wyłączona

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 1 im. Lotników Polskich  w Poddębicach przy współudziale i pod patronatem Starosty Poddębickiego. Kolejna edycja konkursu cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem uczniów. Na konkurs wpłynęło 25 prac uczniów kl.IV-VII ze szkół podstawowych z terenu Powiatu Poddębickiego. Zadaniem uczestników konkursu było zaprojektowanie własnej  animacji – projektu kartki z wykorzystaniem scenek z naszego powiatu w wizualnym języku programowania Scratch. Uczniowie wykazali się kreatywnością, nadesłane prace były na bardzo wysokim poziomie.

Komisja sędziowska pracowała w składzie:

 1. Robert Ignar – informatyk
 2. Renata Kucharska – plastyk
 3. Krzysztof Płoszyński – matematyk, informatyk

 

Laureatami konkursu zostali:         

 • I miejsce Tomasz Cichomski VI SP Wielenin,
 • I miejsce Roksana Brzezińska kl.VII SP Poddębice,

 

 • II miejsce Przemysław Rychlicki V SP Poddębice,

 

 • III miejsce Wiktoria Rykowska IV SP Poddębice,
 • III miejsce Szymon Bączyk kl.VII SP Poddębice,

 

Wyróżnienia:

 • Wiktoria Pawełczyk VI SP Niemysłów,
 • Anita Krysiak VII SP Poddębice,
 • Dominika Galoch VII SP Poddębice,
 • Artur Tybura VI SP Poddębice,
 • Szymon Skolasa VII SP Poddębice,
 • Dawid Stefański VII SP Poddębice

 

Wszyscy nagrodzeni uczniowie otrzymali nagrody książkowe i dyplomy podczas podsumowania konkursu w Starostwie Powiatowym w Poddębicach dn.19.06.2018r.

Zachęcam do udziału w kolejnej edycji konkursu!

Koordynatorka konkursu

Renata Olczyk                                      

Komentarze zablokowane.