Rozstrzygnięcie VIII Powiatowego Konkursu Regionalnego „Cudze chwalicie swego nie znacie”- Animacja - Powiat Poddębicki w języku Scratch

26 czerwiec 2018
26 czerwca 2018, Komentarze Możliwość komentowania Rozstrzygnięcie VIII Powiatowego Konkursu Regionalnego „Cudze chwalicie swego nie znacie”- Animacja – Powiat Poddębicki w języku Scratch została wyłączona

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 1 im. Lotników Polskich  w Poddębicach przy współudziale i pod patronatem Starosty Poddębickiego. Kolejna edycja konkursu cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem uczniów. Na konkurs wpłynęło 25 prac uczniów kl.IV-VII ze szkół podstawowych z terenu Powiatu Poddębickiego. Zadaniem uczestników konkursu było zaprojektowanie własnej  animacji – projektu kartki z wykorzystaniem scenek z naszego powiatu w wizualnym języku programowania Scratch. Uczniowie wykazali się kreatywnością, nadesłane prace były na bardzo wysokim poziomie.

Komisja sędziowska pracowała w składzie:

1. Robert Ignar – informatyk
  2. Renata Kucharska – plastyk
  3. Krzysztof Płoszyński – matematyk, informatyk

Laureatami konkursu zostali:

• I miejsce Tomasz Cichomski VI SP Wielenin,
  • I miejsce Roksana Brzezińska kl.VII SP Poddębice,

• II miejsce Przemysław Rychlicki V SP Poddębice,

• III miejsce Wiktoria Rykowska IV SP Poddębice,
  • III miejsce Szymon Bączyk kl.VII SP Poddębice,

Wyróżnienia:

• Wiktoria Pawełczyk VI SP Niemysłów,
  • Anita Krysiak VII SP Poddębice,
  • Dominika Galoch VII SP Poddębice,
  • Artur Tybura VI SP Poddębice,
  • Szymon Skolasa VII SP Poddębice,
  • Dawid Stefański VII SP Poddębice

Wszyscy nagrodzeni uczniowie otrzymali nagrody książkowe i dyplomy podczas podsumowania konkursu w Starostwie Powiatowym w Poddębicach dn.19.06.2018r.

Zachęcam do udziału w kolejnej edycji konkursu!

Koordynatorka konkursu

Renata Olczyk