Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

13 październik 2022
13 października 2022, Komentarze Możliwość komentowania Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej została wyłączona

Szanowni Nauczyciele, Pracownicy Szkoły,

dziękuję za trud codziennej pracy nad rozwojem naszych uczniów. Dzielenie się wiedzą i przekazywanie pozytywnych wzorców jest cennym darem, który daje szanse rozwoju oraz lepszej przyszłości.
Życzę, aby aktywna i twórcza postawa znajdowała uznanie w oczach uczniów i ich rodziców oraz była źródłem osobistej satysfakcji.
Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku będą radosne, spokojne, pełne zadowolenia, ale i odpowiedzialności za edukację i wychowanie młodzieży.

Słowa podziękowania i uznania kieruję również do pracowników administracji i obsługi, którzy wspomagają pracę nauczycieli i przyczyniają się do tworzenia właściwych warunków nauki i pracy. Dziś pragnę złożyć wszystkim pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia i podziękowania. Niech ta bardzo odpowiedzialna praca będzie dla Państwa źródłem wielu sukcesów i satysfakcji. Życzę także wiele szczęścia, radości i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz realizacji planów i zamierzeń.

mgr Sebastian Bamberski