Zosia Franiak z IVd czytelnikiem roku

14 Marzec 2018
Kategoria Aktualności
14 marca 2018, Komentarze Możliwość komentowania Zosia Franiak z IVd czytelnikiem roku została wyłączona

W dn. 22 stycznia br. uczniowie klasy IV d wraz z wychowawczynią p. Jolantą Bochenek wybrali się do Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Poddębicach. Dla wszystkich, a w szczególności dla jednej z uczennic spotkanie to zakończyło się olbrzymią niespodzianką.

Zajęcia rozpoczęły się od zapoznania się z księgozbiorem i funkcjonowaniem placówki. Potem graliśmy w familiadę czytelniczą, którą wygrała grupa chłopców. Po fajnej zabawie przyszedł do nas dyrektor biblioteki p. Dariusz Ścibior i ogłosił, że nasza koleżanka Zosia Franiak została czytelnikiem roku 2017. Wręczył jej piękną nagrodę.

Wszyscy bardzo ucieszyliśmy się z sukcesu koleżanki.

Jeszcze raz serdeczne gratulacje dla Zosi!

Małgosia Sobczyk kl. IVd

Komentarze zablokowane.