Znamy zwycięzców Szkolnych Potyczek Ortograficznych w roku szkolnym 2018/2019

11 marzec 2019
Kategoria Aktualności, Konkursy
11 marca 2019, Komentarze Możliwość komentowania Znamy zwycięzców Szkolnych Potyczek Ortograficznych w roku szkolnym 2018/2019 została wyłączona

W dniu 7 lutego uczniowie klas IV-VI i klas  VII-VIII wzięli udział w Szkolnych Potyczkach Ortograficznych. Do konkursu zgłosiły się 64 osoby. 42 z klas młodszych i 20 z klas starszych.  Ich zadaniem było napisanie dyktanda i rozwiązanie testu ortograficznego.  Zgodnie z regulaminem komisja konkursowa wyłoniła mistrzów ortografii i laureatów konkursu.

W kategorii klas IV-VI Mistrzem Szkolnych Potyczek Ortograficznych został Jakub Ciach (VId), I Wicemistrzem Amelia Puś (Vc), a II Wicemistrzem Aleksandra Woźniak (Vb)

Tytuł Laureata Szkolnych Potyczek Ortograficznych otrzymali:

1. Zofia Franiak
  2. Julita Kacprzak
  3. Julita Tomaszewska
  4. Kamil Doczekalski
  5. Bartłomiej Malinowski
  6. Izabela Kwapis
  7. Mikołaj Matczak
  8. Witold Adamczyk
  9. Lidia Godlewska
  10. Oliwia Wojciechowska

W kategorii uczniów klas VII- VIII bezkonkurencyjny okazał  się  KUBA KAŁUŻNIAK (VII c), który zdobył tytuł Szkolnego Mistrza Ortografii.

I Wicemistrzem została JULITA ŁUCZAK (VII b), a II Wicemistrzem JOANNA WILK (VIII b)

Laureatami zostali uczestnicy, którzy uzyskali min. 80% pkt. możliwych do zdobycia. Oto oni:

1. KLAUDIA KUBIAK
  2. ŁUCJA KOWALCZYK
  3. PATRYCJA OLAS
  4. OLIWIA STEFANIAK
  5. WERONIKA BASIŃSKA
  6. KORNELIA KLIMKOWSKA
  7. DORIAN ZAWADZKI

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się podczas akademii z okazji Święta Kobiet. Zwycięzcom i laureatom serdecznie gratulujemy!

Organizatorki konkursu:

Beata Bednarek