Zespół Cheerleaders „GWIAZDKI” na VIII Otwartych Mistrzostwach Mażoretek Polski Środkowej 2019

3 Maj 2019
Kategoria Aktualności
3 maja 2019, Komentarze Możliwość komentowania Zespół Cheerleaders „GWIAZDKI” na VIII Otwartych Mistrzostwach Mażoretek Polski Środkowej 2019 została wyłączona

W dniu 28 kwietnia 2019 roku odbyły się w Poddębicach VIII Otwarte  Mistrzostwa Mażoretek Polski Środkowej. Grupy taneczne reprezentowały województwa: łódzkie, mazowieckie i świętokrzyskie. W sumie wystąpiło ponad 600 tancerek – mażoretek i cheerleaderek od przedszkolaków poprzez kadetki, juniorki i seniorki.

 

Zespół taneczny ,,GWIAZDKI” w skład którego wchodzą dziewczęta z klas IV-VI: Bienias Kornelia, Ciechanowska Maja, Dębowska Emilia, Florczak Zuzanna, Janiak Wiktoria, Kacprzak Iwona, Kacprzak Wiktoria, Krupa Klaudia, Maciejewska Sandra, Michalak Maja, Pacho Julia, Sobolak Marika, Szadowiak Martyna, Śpiączka Nadia reprezentowały naszą szkołę w kategorii tanecznej POMPOMCHEERLEADERKI.  Dziewczęta starały się pokazać od najlepszej strony i wypaść jak najlepiej.

Po zakończonych pokazach nasza grupa cheerleaderek zajęła:

  • V miejsce SCENA POM-POM FORMACJE  JUNIORKI
  • VI miejsce w kategorii SOLO POM-POM  JUNIORKI (Maja Michalak)
  • VIII miejsce w kategorii DUO/TRIO POM-POM JUNIORKI

(Emilia Dębowska, Nadia Śpiączka)

 

Zespół taneczny cheerleaders ,,GWIAZDKI” otrzymał nominację do MISTRZOSTW POLSKI MAŻORETEK, które odbędą się w Kędzierzynie-Koźle.

Gratulacje dla dziewcząt za zaangażowanie i pracę włożoną w przygotowanie się do mistrzostw.

Aneta Brewińska

Komentarze zablokowane.