7 maj 2018
7 maja 2018, Komentarze Możliwość komentowania Zespół Cheerleaders „GWIAZDKI” na VII Otwartych Mistrzostwach Mażoretek Polski Środkowej została wyłączona

W dniu 14 kwietnia 2018 roku odbyły się w Poddębicach VII Otwarte  Mistrzostwa Mażoretek Polski Środkowej. Grupy taneczne reprezentowały województwa: łódzkie, świętokrzyskie i mazowieckie, było ponad 125 prezentacji od przedszkolaków poprzez kadetki, juniorki i seniorki.

Zespół taneczny ,,GWIAZDKI” w skład którego wchodzą dziewczęta z klas IV-VII: Antczak Julia, Dębowska Emilia, Grodzicka Wiktoria, Janiak Wiktoria, Kacprzak Iwona, Kacprzak Wiktoria, Krupa Klaudia, Krzewiniak Justyna, Langierowicz  Dagmara, Łuczak Daria, Marciniak Joanna, Michalak Maja, Śpiączka Nadia, Zawadzka Milena  reprezentowały naszą szkołę w kategorii tanecznej POM- POM. Dziewczęta starały się pokazać od najlepszej strony i wypaść jak najlepiej.

Po zakończonych pokazach nasza grupa cheerleaderek zajęła:

• VII miejsce w kategorii DUO/TRIO POM-POM  JUNIORKI

( Maja Michalak, Wiktoria Grodzicka)

• VII miejsce SCENA POM-POM FORMACJE  JUNIORKI

Gratulacje dla dziewcząt za zaangażowanie i pracę włożoną w przygotowanie się do mistrzostw.

Aneta Brewińska