Zabawa karnawałowa w klasie II e

27 styczeń 2022
27 stycznia 2022, Komentarze Możliwość komentowania Zabawa karnawałowa w klasie II e została wyłączona

14 stycznia 2022 r. klasa II e zorganizowała

“Zabawę karnawałową“.

Spotkanie rozpoczęliśmy od zapoznania z tradycją zabawy karnawałowej i przygotowaniem smakołyków.

Dzieci przygotowały maski karnawałowe. Imprezie towarzyszyły najnowszej i najpopularniejsze hity muzyczne. Podczas tańców dzieci miały okazję wziąć udział w wielu zabawach takich jak np.: „Tańce połamańce”, „Figury lodowe”, „Worek przebieranek”, „Przechodzenie pod liną”. Na koniec wszystkie dzieci ruszyły w podróż po klasie i zatańczyły „Pociąg” . Udało nam się stworzyć wspaniałą karnawałową atmosferę. Wszyscy świetnie się bawili. Czas zabawy minął tak szybko, że nawet się nie spostrzegliśmy, a trzeba było rozchodzić się do domów. Wszyscy pożegnali się i podziękowali za wspólną zabawę mając nadzieję na kolejne tak radosne spotkanie. Była to świetna okazja do aktywnego spędzenia wolnego czasu oraz integracji uczniów naszej klasy.

A. Jaśczak