Z ŻYCIA KLASY I B – WYCIECZKA OD MIKOŁAJA

20 grudzień 2022
20 grudnia 2022, Komentarze Możliwość komentowania Z ŻYCIA KLASY I B – WYCIECZKA OD MIKOŁAJA została wyłączona

Pewnego dnia rano nasza pani po przyjściu do szkoły znalazła w szafce worek. Wiecie co się okazało? Okazało się ,że jest to worek pozostawiony przez Świętego Mikołaja. W worku były listy dla każdego z nas i naszej pani. Święty Mikołaj zaprosił nas w tym roku na wycieczkę. Oczywiście z wielką radością wybraliśmy się na nią, dnia 14 grudnia 2022r. Spędziliśmy cały dzień poza Poddębicami na zabawie, przy okazji wiele nauczyliśmy się i zobaczyliśmy. Dzień upłynął nam bardzo aktywnie i atrakcyjnie. Dużo się działo. Przywieźliśmy cudowne pamiątki. Sami robiliśmy doświadczenia, maskotki i zakupy. Było świetnie.

uczniowie klasy Ib