Z Mickiewiczem „Na paryskim bruku”

4 marzec 2024
4 marca 2024, Komentarze Możliwość komentowania Z Mickiewiczem „Na paryskim bruku” została wyłączona

W piątek, 1 marca 2024 roku, uczniowie klas siódmych naszej szkoły wybrali się na spektakl pt. „Na paryskim bruku” w wykonaniu Pana Edmunda Skubika.

Ta ciekawa impreza kulturalna odbyła się z inicjatywy Poddębickiego Domu Kultury i Sportu. Młodzież uczestniczyła w przedsięwzięciu artystycznym, w którym pojawiło się mnóstwo wątków i dialogów z dzieł Adama Mickiewicza oraz jego biografii. Po spektaklu odbyły się  warsztaty teatralne, podczas których chętni uczniowie odegrali kilka scenek i podjęli się wyzwania sprawdzającego dykcję.

Spektakl okazał się ciekawą formą przypomnienia dzieł Adama Mickiewicza i świetną zabawą dla uczniów.