27 marzec 2024
Kategoria Aktualności, Konkursy
27 marca 2024, Komentarze Możliwość komentowania Wyniki XXI Powiatowych Potyczek Matematycznych Uczniów Szkół Podstawowych – Poddębice 2024 została wyłączona

W dniu 27 marca 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach odbyły się XXI Powiatowe Potyczki Matematyczne Uczniów Szkół Podstawowych – Poddębice 2024. W bieżącym roku szkolnym w konkursie wzięło udział 76 uczniów. Poniżej przedstawione są wyniki konkursu.

W kategorii klas szkół podstawowych miejsca zajęli:

1. Szymon Wasilewski – SP Poddębice
  2. Jan Pakuła – SP Uniejów
  3. Maja Olszewska – SP Poddębice

1. Izabela Walczak – SP Pęczniew wraz z filią w Brzegu
  2. Alicja Kaźmierczak – SP Poddębice
    Iga Kuźniak – SP Poddębice
    Oskar Kaźmierski – SP Poddębice
  3. Michalina Kujawa – SP Uniejów

1. Marcel Kwieciński – SP Uniejów
  2. Michalina Pawicka – SP Pęczniew wraz z filią w Brzegu
  3. Maja Maciejewska – SP Poddębice

Klasa VII

1. Liliana Spławska-Wiatr – SP Uniejów
  2. Oliwia Kwiatkowska – SP Uniejów
  3. Magdalena Obrębska – SP Poddębice

Klasa VIII

1. Kamil Głowacki – SP Niemysłów
  2. Filip Twardowski – SP Poddębice
  3. Witold Wróbel – SP Poddębice
    Franciszek Sawicki – SP Pęczniew wraz z filią w Brzegu

Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, folder oraz ołówek ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Poddębicach. Bank Spółdzielczy w Poddębicach ufundował dla zwycięzców smartwatche, komplety piśmienne oraz plecaki, za co organizatorzy serdecznie dziękują. Podziękowania kierujemy również do Pani Dyrektor Poddębickiego Domu Kultury i Sportu, która wraz z pracownikami zapewniła atrakcje dla wszystkich uczestników Powiatowych Potyczek Matematycznych. Młodzież miała możliwość zwiedzenia Pałacu, Ogrodu Zmysłów, Teatru Integracji – Pijalni Wód Termalnych.

I to nie koniec matematycznych zmagań. Dnia 15 kwietnia 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Łasku-Kolumnie odbędą się Międzypowiatowe Potyczki Matematyczne.

Do etapu międzypowiatowego zgłoszeni zostali: Szymon Wasilewski (SP Poddębice), Izabela Walczak (SP Pęczniew wraz z filią w Brzegu), Alicja Kaźmierczak (SP Poddębice), Iga Kuźniak (SP Poddębice), Oskar Kaźmierski (SP Poddębice), Marcel Kwieciński (SP Uniejów), Liliana Spławska-Wiatr (SP Uniejów), Magdalena Obrębska (SP Poddębice), Kamil Głowacki (SP Niemysłów), Filip Twardowski (SP Poddębice).

Gratulujemy !