Wyniki konkursu matematycznego dla klas szóstych JEDEN Z DZIESIĘCIU

23 kwiecień 2024
Kategoria Aktualności, Konkursy
23 kwietnia 2024, Komentarze Możliwość komentowania Wyniki konkursu matematycznego dla klas szóstych JEDEN Z DZIESIĘCIU została wyłączona

W dniu 23 kwietnia 2024 r. w naszej szkole odbyła się X edycja Konkursu Matematycznego dla klas VI – „Jeden z dziesięciu” wzorowana na popularnym teleturnieju telewizyjnym. Z powodu nieobecności dwóch uczniów do rywalizacji przystąpiło ośmioro graczy. Uczestnicy odpowiadali na proste pytania, które sprawdzały przede wszystkim zakres materiału danej klasy z matematyki, jak również logiczne myślenie. Z każdej klasy szóstej wytypowano dwóch uczniów, którzy rywalizowali w konkurencji „Pytanie i odpowiedź”. W finale znaleźli się trzej zawodnicy z klasy 6a i 6e. Wyniki zmagań przedstawiają się następująco:

1. Filip Kubiaczyk 6a
  2. Maja Maciejewska 6e
  3. Anna Pietrzak 6e
  4. Michał Jatczak 6d
  5. Jarosław Janczak 6a
  6. Adam Jagiełło 6b
  7. Filip Dobrzyński 6d
  8. Kacper Marciniak 6c

Na konkurs zaproszeni zostali również Amelia Frontczak i Maja Płaska – uczennice z klasy 8b. Pełniły oni rolę ekspertów i obserwatorów. Konkurs został zorganizowany i przeprowadzony przez nauczycieli matematyki p. Ewę Kozłowską i p. Mariusza Marciniaka.

Zwycięzcom gratulujemy !