WYCIECZKA KLAS III

28 marzec 2019
28 marca 2019, Komentarze Możliwość komentowania WYCIECZKA KLAS III została wyłączona

W dniu 28 marca 2019r. uczniowie klas IIIa i IIIb byli na wycieczce w Łodzi.  Wizytę w tym mieście rozpoczęli od obejrzenia spektaklu pt. ,,KRÓLOWA ŚNIEGU” w TEATRZE IM. JARACZA. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy głównych bohaterów i porównywały poszczególne sceny z przeczytaną nie tak dawno lekturą. Po spektaklu udaliśmy się na dwugodzinne szaleństwo do parku trampolin SALTOS. Zabawa pod okiem trenerów była przednia. Czas, który mięliśmy zaplanowany na zabawę wykorzystaliśmy w 100%. Po spaleniu dużej ilości kalorii udaliśmy się na posiłek do McDonaldsa. Ubawieni i zmęczeni wróciliśmy do Poddębic w bardzo późnych godzinach popołudniowych. Polecamy.