Wycieczka do Łodzi

9 grudzień 2018
9 grudnia 2018, Komentarze Możliwość komentowania Wycieczka do Łodzi została wyłączona

4 grudnia 2018 r. uczniowie klasy IV b i klasy IV d pojechali na wycieczkę do Łodzi. Pierwszym punktem programu wyjazdu było obejrzenie interesującego pokazu „Gwiazdozbiory jesiennego nieba” w Planetarium EC1. W trakcie pokazu omówiono wybrane gwiazdozbiory widoczne na niebie jesienią oraz zwrócono uwagę na związek mitologii z gwiazdami. Następnie uczestnicy wycieczki aktywnie spędzili czas w parku trampolin SALTOS. Skakanie na trampolinach oraz do basenu z gąbkami okazało się świetną zabawą i dostarczyło uczniom wiele emocji. W drodze powrotnej uczniowie zjedli posiłek w swojej ulubionej restauracji. Wycieczka przebiegła w miłej atmosferze. Wszyscy wrócili zadowoleni i zrelaksowani.