Wybory "Mistera Szkoły 2016"

3 październik 2016
3 października 2016, Komentarze Możliwość komentowania Wybory “Mistera Szkoły 2016” została wyłączona

W piątek 30.09.2016 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach odbyła się dyskotek zorganizowana przez Samorząd Szkolny z okazji Dnia Chłopca. Za muzykę w czasie zabawy odpowiedzialny był nowy szkolny DJ Mateusz z klasy V B. DJ zaprezentował swój własny mix utworów muzycznych, czym poderwał do tańca wszystkich uczestników dyskoteki. Zabawa była przednia.

W trakcie dyskoteki odbyły się wybory Mistera Szkoły na rok szkolny 2016/2017.  Większość klas IV – VI wystawiła swoich kandydatów do tytułu. Uczestnicy konkursu byli oceniani przez jury w składzie: pani Jolanta Tusińska, pani Dorota Janiak i pani Iwona Łuczak. Kandydaci mieli do wykonania pięć zadań, takich jak: prezentacja swojej osoby, zagadki, przysłowia, dowcip i bieg z balonem.

Po podsumowaniu punktów, jury ogłosiło wyniki konkursu.

Misterem Szkoły na rok szkolny 2016/2017 został uczeń klasy IV B

JAKUB CIEPŁUCHA