Wybory do Dużego Samorządu Uczniowskiego

13 czerwiec 2023
13 czerwca 2023, Komentarze Możliwość komentowania Wybory do Dużego Samorządu Uczniowskiego została wyłączona

W poniedziałek 12 czerwca 2023 r., w naszej szkole odbyły się wybory do Dużego Samorządu Uczniowskiego na nowy rok szkolny 2023/2024. Samorząd jest przedstawicielem i głosem wszystkich uczniów, jest również pomysłodawcą i współorganizatorem wielu szkolnych przedsięwzięć.

Wybory poprzedzone były kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie klas IV-VII. W głosowaniu wzięło udział 336 uczniów.

Wyłoniono następujący skład Samorządu Uczniowskiego:

Julia Felczak kl. 6d  Przewodnicząca

Amelia Tomczyk kl. 6e Zastępca

Karol Gajewski kl. 4e – Skarbnik/Sekretarz

Kalina Wiaderek kl. 5e  Członek Zarządu

Halina Radwańska kl. 6b  Członek Zarządu

GRATULUJEMY !!!

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie członkom Komisji Wyborczej, kandydatom do Samorządu Uczniowskiego, jak i wszystkim uczniom biorącym udział w głosowaniu.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego