WIELKANOCNY BIWAK UCZNIÓW KLASY II B

18 Marzec 2018
Kategoria Aktualności
18 marca 2018, Komentarze Możliwość komentowania WIELKANOCNY BIWAK UCZNIÓW KLASY II B została wyłączona

Uczniowie klasy II b w dniach 16 -17 marca 2018r. spędzili swoją pierwszą wspólną noc poza domem. Ten wieczór spędzili w swojej szkole na wielkanocnym biwaku. Zebrali się w swojej sali lekcyjnej o godzinie 1700, gdzie z pomocą mamy Julii przygotowali własnoręcznie gofry, a następnie wspólnie je konsumowali. W ramach przedsięwzięcia ,,Rodzinne pasje” odwiedziła ich rodzina Amelki, by podzielić się z nimi pasją taty. Tato Amelii odwiedził ich w kombinezonie pilota. W taki sam kombinezon przebrała się też  Amelka, która zaczyna dzielić pasję taty. Dzieci z wielkim zainteresowaniem uczestniczyły w rozmowie z Panem Frontczakiem. Spotkanie zakończyło się konkursem, nagrodzonym wyjątkowym modelem samolotu do złożenia. Uczniowie do klasy otrzymały kalendarz z samolotami, który  Pan Waldemar wydaje osobiście ze swoimi przyjaciółmi-pasjonatami.

Następnie zdobiły styropianowe jajeczka, co sprawiło im wiele radości i przyjemności. Po zakończeniu zdobienia przeszli na kolację, którą przygotowały im mamy. Po kolacji rozstali się z mamami i poszli zdobić wielkanocne babeczki upieczone wcześniej przez mamę Michałka.

Wieczór trwał długo i przyjemnie. Śmiechom i zabawom nie było końca. Długo by opowiadać. Przed snem wspólnie obejrzeli film ,, Paddington”, a do snu usypiał ich głos pani Edyty Jungowskiej czytającej baśń Alicja w krainie czarów i Anny Seniuk czytającej Królową śniegu. Po przebudzeniu powitała ich mamusia Kuby, która przyjechała pomóc paniom nauczycielkom przygotować pyszne tosty na śniadanie. Po śniadanku wszyscy wspólnie sprzątali i z żalem rozstawali się ze słowami ,,MOŻEMY ZOSTAĆ NA JESZCZE JEDNĄ NOC”.

 

Renata Makowska

 

Komentarze zablokowane.