W LECZNICY WETERYNARYJNEJ

18 Marzec 2018
Kategoria Aktualności
18 marca 2018, Komentarze Możliwość komentowania W LECZNICY WETERYNARYJNEJ została wyłączona

29 listopada 2017r. uczniowie klasy II b  pojechali na wyjątkową lekcję do lecznicy weterynaryjnej Państwa Wojtczaków. Państwo Wojtczakowie zajmują się leczeniem małych i dużych zwierząt. Dzieci spotkały się z obydwojgiem państwa,  którzy zapoznali naszych uczniów ze swoją pracą. Dzieci chętnie i bardzo aktywnie uczestniczyły w rozmowie. Były też bardzo ciekawe poszczególnych sal w lecznicy. Po zaspokojeniu ciekawości  uczniów, okazało się, że czeka na nich niespodzianka. Dzieci miały możliwość obserwować pracę  weterynarza w czasie zabiegów przeprowadzanych na kocie. Państwo Wojtczakowie kilka dni wcześnie przygarnęli bezdomnego kotka, który wymagał leczenia.  Uczniowie zobaczyli badanie zwierzęcia, obcinanie paznokci itp. Przed wyjściem dzieci zostały obdarowane przez Panią Karolinę upominkami. Lubimy takie lekcje!!!

                                                                                                                                                                                            Renata Makowska

Komentarze zablokowane.