VIc w Poddębickim Maratonie Czytania „Z patriotyczną nutą”.

26 czerwiec 2018
26 czerwca 2018, Komentarze Możliwość komentowania VIc w Poddębickim Maratonie Czytania „Z patriotyczną nutą”. została wyłączona

22 maja klasa VI c pod opieką wychowawczyni po raz trzeci brała aktywny udział  w kolejnym Poddębickim Maratonie Czytania.  Organizatorami Maratonu była: Biblioteka Pedagogiczna Filia w Poddębicach, Powiatowa Biblioteka Publiczna w Poddębicach, Poddębicki Dom Kultury i Sportu w Poddębicach oraz Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna im. Ziemowita Skibińskiego w Poddębicach.  Uczestnikami spotkania były przedszkolaki z Publicznego Przedszkola  w Poddębicach wraz z nauczycielami.  Uczniowie klasy VI c czytali maluchom Legendę o Sielawowym Królu, a Wychowawczyni Legendę o diable Borucie.  Cudownie było zobaczyć te zasłuchane buźki maluchów !