Uroczyste wręczenie nagród z konkursu plastycznego pt.: „MÓJ PRZYJACIEL MIŚ”

2 luty 2022
2 lutego 2022, Komentarze Możliwość komentowania Uroczyste wręczenie nagród z konkursu plastycznego pt.: „MÓJ PRZYJACIEL MIŚ” została wyłączona

Pod koniec listopada 2021 roku w świetlicy szkolnej odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów zwycięzcom konkursu plastycznego pt.: „Mój Przyjaciel Miś”, który zorganizowałam dla chętnych dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 im Lotników Polskich w Poddębicach, z myślą rozwijania zainteresowań czytelniczych wśród najmłodszych poprzez przedstawienie sylwetek misiów jako bohaterów literackich  oraz z obchodami Dnia Pluszowego Misia w świetlicy szkolnej.

Wyniki konkursu Plastycznego „Mój Przyjaciel Miś 2021” :

I miejsce: Joanna Prośniak klasa I a

II miejsce: Katarzyna Stefańska  klasa I a

III miejsce: Ewa Izydorczyk klasa VI a

Wyróżnienia:

1. Nikola Glapska klasa II c
  2. Zofia Głowacka klasa II c
  3. Zuzanna Kacprzak klasa II c

Serdecznie gratuluję zwycięzcom konkursu oraz wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i włożony wysiłek w wykonanie prac.

Wychowawczyni świetlicy: Sławomira Agata Stasiakiewicz