Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród uczestnikom konkursu plastycznego pt. "NAJCIEKAWSZA KUKIEŁKA WARZYWNA"

9 grudzień 2018
9 grudnia 2018, Komentarze Możliwość komentowania Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród uczestnikom konkursu plastycznego pt. “NAJCIEKAWSZA KUKIEŁKA WARZYWNA” została wyłączona

W dniu 5.12.2018 roku w świetlicy szkolnej odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród uczestnikom konkursu plastycznego pt. „NAJCIEKAWSZA KUKIEŁKA WARZYWNA”. W konkursie wzięli udział chętni uczniowie z klas I – VI ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach.

Wystawa kukiełek zorganizowana została w stołówce szkolnej i w świetlicy szkolnej w kąciku przyrodniczym.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu oraz wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i włożony wysiłek w wykonanie prac.

Życzymy dalszych sukcesów!!!