Uczniowie klasy 4e i 8a na obchodach Święta 32 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku

26 wrzesień 2023
Kategoria Aktualności
26 września 2023, Komentarze Możliwość komentowania Uczniowie klasy 4e i 8a na obchodach Święta 32 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku została wyłączona

Uczniowie klasy 4e i 8a na obchodach Święta 32 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku. Piknik rozpoczęła mszą w kościele garnizonowym po nim był uroczysty apel gdzie wielu pilotów zostało odznaczonych medalami. 32 Baza pełni bardzo ważną rolę w systemie obrony powietrznej Polski. Podczas pikniku uczniowie mogli zobaczyć jak na co dzień wygląda praca żołnierza oraz usiąść za sterami czołgu Leonard czy wirtualnego samolotu. Dla najmłodszych uczestników święta było mnóstwo atrakcji: dmuchany tor przeszkód, duża zjeżdżalnia, stoisko z watą cukrową i popcornem (gratis) oraz oczywiście wojskowa grochówka. Być może po tej wizycie w Łasku ktoś odkryje w sobie miłość do munduru.

Opracowała: Iwona Łuczak

Komentarze zablokowane.