UCZNIOWIE KLAS IIIB i IVC W SCHRONISKU

1 marzec 2019
1 marca 2019, Komentarze Możliwość komentowania UCZNIOWIE KLAS IIIB i IVC W SCHRONISKU została wyłączona

W dniu 27 lutego 2019r. uczniowie klas III b i IV c pod opieką wychowawczyń Renaty Makowskiej i Ilony Kopczyńskiej – Siwy pojechali z odwiedzinami do zaprzyjaźnionego już od wielu lat schroniska dla zwierząt w Zgierzu. Uczniowie jak co roku przekazali zebraną przez nich w naszej szkole karmę. Dzień, w którym byliśmy w schronisku był wyjątkowo słoneczny i ciepły, co pozwoliło wyjść dzieciom na spacer z pieskami. Wzięliśmy na spacer Kacperka i Maksia. Następnie odbyliśmy bardzo pouczającą pogadankę z panią prezes Fundacji Medor oraz odwiedziliśmy pieski w boksach. Wizyta ta zostanie w naszej pamięci, aż do następnego roku.