Trochę matematycznej rozrywki dla najmłodszych czyli kl. I - III, ale klasa IV też może się sprawdzić i pobawić.

30 marzec 2020
30 marca 2020, Komentarze Możliwość komentowania Trochę matematycznej rozrywki dla najmłodszych czyli kl. I – III, ale klasa IV też może się sprawdzić i pobawić. została wyłączona

Gry  matematyczne w komputerze są fajne, bo nie dostaniemy złej oceny, jeśli popełnimy jakiś błąd.

Nagrodą może być miło spędzony czas i radość rodzica, który zobaczy, że dobrze się bawisz i uczysz jednocześnie. Nagrodą będzie też pochwała od nauczyciela, kiedy wrócimy do szkoły.

Jeśli lubisz spędzać czas przed komputerem proponuję Ci  stronę

i polecam gry: szybkie iloczyny, kręgle, tabliczka mnożenia, liczby rzymskie, która godzina, klikaj kolory (ćwiczy refleks), liczby parzyste, gra karciana jedenaście.

Życzę wszystkim dobrej zabawy 🙂

Trochę matematycznej rozrywki dla najmłodszych czyli kl