To był naprawdę udany poniedziałek! Klasy IV c i IV d z wizytą w teatrze

25 październik 2016
25 października 2016, Komentarze Możliwość komentowania To był naprawdę udany poniedziałek! Klasy IV c i IV d z wizytą w teatrze została wyłączona

24 października klasy IVc i |IVd wspólnie z wychowawcami wybrały się do jednego z łódzkich teatrów na spektakl pt. ,,Pinokio”.

Nastroje panowały różne.  Po pierwsze nie wszyscy byli zadowoleni z tak wczesnego wyjazdu – spotkaliśmy się już o 7.40, po drugie wycieczka do teatru kojarzy się z pewną etykietą  i ograniczeniem swobody – czego młodzi ludzie nie lubią, oj nie!

…A tymczasem było bardzo miło i zaskakująco! Na początku czwartoklasiści  zajęli  wymarzone miejsca w pierwszych rzędach na widowni. Później bardzo uważnie śledzili wydarzenia rozgrywające się na scenie, aż nagle harmonię tę zakłócił jeden z widzów, którego zachowanie wprawiło wszystkich w osłupienie. Dzieci były zdezorientowane, a w ich oczach pojawiło się przerażenie…. Na szczęście okazało się, że to tylko odtwórca głównej roli – czyli sam PINOKIO.

Spektakl przypadł wszystkim do gustu, choć bardzo różnił się od swego książkowego pierwowzoru. Uczniowie wrócili do szkoły zadowoleni,
z nadzieją, że już wkrótce znów wybierzemy się do teatru. J

Wioleta Rykowska