Tajniki policyjnej pracy

26 luty 2020
26 lutego 2020, Komentarze Możliwość komentowania Tajniki policyjnej pracy została wyłączona

17 lutego 2020 r. 8c z wychowawczynią zwiedzała budynek komendy w Poddębicach. Dzielnicowy oprowadził gości po terenie jednostki, opowiadając o pracy w Policji w poszczególnych wydziałach, warunkach pracy i ścieżce kariery zawodowej policjanta. Wybór szkoły oraz przyszłego zawodu to jedna z najważniejszych decyzji w życiu młodego człowieka. Wizyta w poddębickiej jednostce to dobra okazja do zapoznania uczniów z zawodem policjanta oraz ukierunkowania do dalszej nauki. Pani st.sierż. Sylwia Kaźmierczak zapoznała uczniów z etapami rekrutacji i kryteriami, jakie musi spełnić przyszły kandydat na policjanta, informując jednocześnie o możliwościach rozwoju oraz kształcenia się w szkołach policji. Na spotkaniu zaprezentowano uczniom różne aspekty służby w tej formacji.  Spotkanie odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze.