Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas VII i VIII

9 marzec 2023
Kategoria Aktualności, Konkursy
9 marca 2023, Komentarze Możliwość komentowania Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas VII i VIII została wyłączona

W dniu 22 lutego 2023r. odbył się szkolny konkurs języka angielskiego, w którym wzięli udział najstarsi uczniowie naszej Szkoły. Organizacją konkursu zajęli się nauczyciele uczący języka angielskiego w klasach VII i VIII. Do konkursu zgłosiło się aż 45 chętnych. Ostatecznie z testem leksykalno – gramatycznym zmierzyło się 38 uczestników konkursu.

Mimo niewielkich różnic punktowych, udało się wyłonić zwycięzców:

I miejsce: Igor Głowinkowski z kl. 8F;

II miejsce ex aequo: Kacper Kubiak z kl. 8F, Wiktoria Jagielska z kl. 8b, Estera Szczerbicka z kl.8a;

III miejsce: Jaśmina Tomczyk z kl. 8a

Wyróżnienia: Nadia Białoszewska z k. 7a, Liliana Burska z kl. 7a, Weronika Nazdrowicz z kl. 8d, Martyna Szadowiak z kl. 8g.

Igor Głowinkowski oraz Wiktoria Jagielska to uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego, gdzie również godnie reprezentowali Szkołę.

Nagrody w szkolnym konkursie przekazało wydawnictwo PEARSON oraz prywatni sponsorzy.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a ósmoklasistom życzymy wielu sukcesów w dalszej edukacji.

CONGRATULATIONS! GOOD LUCK!