Szkolne Koło Wolontariuszy „ChceMy” w Domu Pomocy Społecznej

20 kwiecień 2023
20 kwietnia 2023, Komentarze Możliwość komentowania Szkolne Koło Wolontariuszy „ChceMy” w Domu Pomocy Społecznej została wyłączona

19.04.br. (środa) Szkolne Koło Wolontariuszy „ChceMy” wybrało się do Domu Pomocy Społecznej wraz z Panią Katarzyną Krzesińską (opiekun i koordynator koła wolontariuszy) oraz z Panią Anną Witułą (pedagog specjalny).

Celem wyjazdu szkolnego wolontariatu było stworzenie przestrzeni do działań społecznych, w której wolontariusze rozwijali i dzielili się swoimi pasjami z innymi, współtworzyli zabawy z podopiecznymi Domu Pomocy Społecznej w Rąbieniu, realizując razem z nimi własne pomysły. Poprzez nawiązanie współpracy członkowie „ChceMy” otrzymali szansę poznania pracy wolontariusza od kulis oraz wzięli udział w przedsięwzięciach przygotowanych przez DPS.

Dziękujemy za wspaniałe przyjęcie, wspólną zabawę i doskonałą atmosferę:)