19 marzec 2024
19 marca 2024, Komentarze Możliwość komentowania Szkolne Koło Wolontariatu „ChceMy″ z wizytą w Publicznym Przedszkolu w Poddębicach została wyłączona

04 marca br. Szkolne Koło Wolontariatu „ChceMy″ udało się z wizytą do Publicznego Przedszkola im. Króla Maciusia Pierwszego w Poddębicach w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Wolontariuszki przeczytały przedszkolakom bajkę, pt. „Piotruś Pan″ która opowiada o historii małego chłopca z Nibylandii, Piotrusia, który pewnego dnia zjawia się z maleńką wróżką Dzwoneczkiem w domu Pani Darling. Piotruś Pan, zaprzyjaźniwszy się z małymi mieszkańcami domu, przenosi dzieci do magicznej Nibylandii, gdzie przeżywają niesamowite przygody, ale muszą też stawić czoła złemu kapitanowi Hakowi.

Wspólnie spędziliśmy niesamowity czas🙂

Dziękujemy!🙂