Szkolna zbiórka na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

7 luty 2021
7 lutego 2021, Komentarze Możliwość komentowania Szkolna zbiórka na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! została wyłączona

31 stycznia 2021r. wolontariusze z całej Polski wzięli udział w 29 finale Wielkiej Orkiestry  Świątecznej Pomocy. Celem tegorocznej zbiórki było wsparcie dla dziecięcej laryngologii, otolaryngologii.

Pomimo trwającej pandemii do akcji zbierania do puszek, jak co roku włączyła się nasza szkoła.

Wzięli w niej udział uczniowie klas I-III. W dniach 27-29 stycznia przedstawiciele Małego Samorządu Uczniowskiego zbierali pieniądze dla WOŚP. Akcja pomocy cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony całej szkolnej społeczności. W ciągu 3 dni udało nam się zebrać  2.958zł i 20gr  BRAWO!!!

Puszki zostały przekazane do Sztabu, który znajdował się w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Poddębicach.

Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji dziękujemy i liczymy na jeszcze większe wsparcie podczas kolejnego finału. ,,Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej”

Siema!!! Mały Samorząd Uczniowski