Szkolenie z pierwszej pomocy w kl. II d

19 marzec 2019
19 marca 2019, Komentarze Możliwość komentowania Szkolenie z pierwszej pomocy w kl. II d została wyłączona

W klasie II d w ramach realizacji tematu KLASA MAŁYCH RATOWNIKÓW uczennice z kl. VIII b: Leśniak Nina, Obrębska Marianna i Pełczyńska Klaudia przeprowadziły szkolenie dzieci z pierwszej pomocy. Uczniowie poznali m.in. wyposażenie podręcznej apteczki, sposób powiadamiania służb ratowniczych, numery telefonów służb ratowniczych, praktyczne udzielanie pierwszej pomocy – sztuczne oddychanie i masaż serca. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem dzieci. Prowadzące wykazały się wiedzą merytoryczną i umiejętnością przekazania swojej wiedzy młodszym koleżankom i kolegom. Dziękujemy. R.K.