5 listopad 2018
Kategoria Aktualności, Sport
5 listopada 2018, Komentarze Możliwość komentowania SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW została wyłączona

W dniu 17 października 2018 roku odbył się Półfinał Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych na terenie MOSiR-u w Aleksandrowie Łódzkim. Naszą szkołę reprezentowały cztery drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców. Uczniowie osiągnęli następujące sukcesy:

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt 8 x 800 m – III miejsce

Skład drużyny: Burzyńska Natalia, Kacprzak Monika, Łuczak Julita, Markowska Martyna, Misiak Alicja, Pawlak Aleksandra, Stefaniak Oliwia, Wójciak Marta.

Igrzyska Dzieci w kategorii chłopców 8 x 800 m – IV miejsce

Skład drużyny: Bierzyński Adam, Ciepłucha Kacper, Kołata Dawid, Miłosz Igor, Pilich Szymon, Przygoński Tobiasz, Strzelczyk Piotr, Wyrzykowski Brajan.

Igrzyska Dzieci w kategorii dziewcząt 8 x 800 m – V miejsce

Skład drużyny: Kacprzak Kamila, Kaźmierczak Zuzanna, Kozińska Martyna, Krzemińska Zuzanna, Kwiecień Patrycja, Pietrucha Zuzanna, Sobolak Marika, Srogosz Wiktoria.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w kategorii chłopców 8 x 1200 m – VII miejsce

Skład drużyny: Bartok Jakub, Janeczek Artur, Kałużniak Jakub, Kończak Łukasz, Kurzawa Szymon, Pabich Jan, Woźniak Kamil, Woźniak Piotr.

Opiekunami uczniów biorących udział w zawodach byli nauczyciele: p. Aneta Brewińska , p. Iwona Łuczak i p. Jarosław Kucharski.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy !

Aneta Brewińska