Sukces w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej "HANDBALL SZKOŁA 2018"

30 Listopad 2018
Kategoria Aktualności, Sport
30 listopada 2018, Komentarze Możliwość komentowania Sukces w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej “HANDBALL SZKOŁA 2018” została wyłączona

Sukces w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej “HANDBALL SZKOŁA 2018”

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach trenujący piłkę ręczną – (chłopcy z klas IV) w dniu 28. 11. 2018r uczestniczyli w eliminacjach ogólnopolskich Turnieju “Handball Szkoła 2018” w Łodzi. W turnieju brało udział 20 zespołów z województwa łódzkiego i mazowieckiego. Po wyrównanych i bardzo zaciętych meczach chłopcy zajęli IV miejsce (mecz o trzecie miejsce z SP 23 w Płocku przegrali w rzutach karnych 2 : 3). Do Finału Ogólnopolskiego, który odbędzie się w Warszawie awansowało pięć zespołów w tym nasza szkoła.

Finalistami zostały drużyny SP1 Poddębice, SP 23 Płock, SP Radzanowo, SP 16 Piotrków Tryb, SP 5 Siedlce).

Chłopcy trenują piłkę ręczną dopiero od początku roku szkolnego, a już odnieśli taki sukces – cieszy się ich trener i nauczyciel Sebastian Bamberski.

Gratulujemy, życząc powodzenia na finałach w Warszawie.

 

Komentarze zablokowane.