Sukces w konkursie "Palma wielkanocna"

26 Marzec 2018
Kategoria Aktualności
26 marca 2018, Komentarze Możliwość komentowania Sukces w konkursie “Palma wielkanocna” została wyłączona

WOJEWÓDZKI KONKURS RELIGIJNY „ PALMA WIELKANOCNA” ROZSTRZYGNIĘTY

Celem konkursu było propagowanie tradycji i folkloru związanego ze Świętami Wielkanocnymi, pogłębienie wiedzy na temat symboliki i znaczenia palmy w obrzędowości ludowej. Konkurs stworzył okazję do indywidualnej działalności artystycznej dzieci oraz wymiany wiedzy na temat zanikającego zwyczaju własnoręcznego robienia palm.

W konkursie tym brali udział również uczniowie naszej szkoły, którzy odnieśli ogromny sukces. Wykazali się oni pomysłowością, kreatywnością i estetyką prac. Bogactwo użytych materiałów wprawiło jury w zachwyt. Z wielkim trudem udało się wyłonić zwycięzców.

Oto nasi zwycięzcy w kategorii klas IV:

I miejsce ex aequo – Wiktoria Rykowska kl. IVd, Natalia Plewińska kl. IVd i Wiktoria Janiak kl. IVa

II miejsce – Hubert Piaseczny kl.IVd

W kategorii klas V:

I miejsce – Patrycja Kwiecień kl.Vc

III miejsce ex aequo – Dawid Głuszek kl.Vd i Zuzanna Łozińska kl.Vc

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dariusz Piaseczny

Agnieszka Matusiak

Komentarze zablokowane.