Sukces naszych uczniów w konkursie plastycznym

14 marzec 2022
14 marca 2022, Komentarze Możliwość komentowania Sukces naszych uczniów w konkursie plastycznym została wyłączona

Miło nam poinformować, o wynikach rozstrzygnięcia kolejnej edycji konkursu plastycznego o tematyce leśnej zorganizowanego przez Nadleśnictwo Poddębice “Jaki jest mój ulubiony las?”.

Jak podają organizatorzy, tegoroczna edycja konkursu  miała wyjątkowo liczną frekwencję. Jury miało do oceny aż 252 prace, które nadeszły z 18 szkół, przedszkoli lub wydzielonych jednostek oświatowych. Tym bardziej cieszy nas sukces pięciorga naszych uczniów, którzy zostali jego laureatami.

W kategorii uczniowie szkół podstawowych klas IV-VI 1 miejsce zdobyła Liliana Burska z klasy 6a, wyróżnienia Julia Rosik klasa z klasy 5e i Hubert Tarczyński z klasy 4d.

W kategorii uczniowie szkół podstawowych klas VII-VIII 1 miejsce otrzymała  Maja Przytuła z klasy 7g i wyróżnienie Klaudia Kacprzak z klasy 7g.

Serdeczne gratulacje!