17 maj 2023
17 maja 2023, Komentarze Możliwość komentowania Wyniki XX Powiatowych Potyczek Matematycznych Uczniów Szkół Podstawowych – Poddębice 2023 została wyłączona

W dniu 10 maja 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach odbyły się XX Powiatowe Potyczki Matematyczne Uczniów Szkół Podstawowych – Poddębice 2023. W bieżącym roku szkolnym w konkursie wzięło udział 61 uczniów. Poniżej przedstawione są wyniki konkursu.

W kategorii klas szkół podstawowych miejsca zajęli:

1. Iga Kuźniak – SP Poddębice
    Alicja Kaźmierczak – SP Poddębice
  2. Antoni Pawłowski – SP Poddębice
  3. Maria Matuszewska – SP Uniejów

1. Marcel Kwieciński – SP Uniejów
  2. Michalina Pawicka – SP Pęczniew
  3. Adam Jagiełło – SP Poddębice

1. Liliana Spławska-Wiatr – SP Uniejów
  2. Mateusz Adamczyk – SP Uniejów
    Magdalena Obrębska – SP Poddębice
  3. Kacper Król – SP Poddębice

Klasa VII

1. Nina Górka – SP Wilamów
  2. Witold Wróbel – SP Poddębice
  3. Oskar Kucharczyk – SP Poddębice

Klasa VIII

1. Estera Szczerbicka – SP Poddębice
  2. Wiktoria Jagielska – SP Poddębice
  3. Michał Włodarczyk – SP Poddębice
    Bartosz Stefański – SP Poddębice

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Poddębicach, a każdy uczestnik otrzymał długopis, Bank Spółdzielczy w Poddębicach ufundował dla zwycięzców smartwatch, za co organizatorzy serdecznie dziękują. Podziękowania kierujemy również do Pani Dyrektor Poddębickiego Domu Kultury i Sportu, która wraz z pracownikami zapewniła atrakcje dla wszystkich uczestników Powiatowych Potyczek Matematycznych. Młodzież miała możliwość zwiedzenia Pałacu, Ogrodu Zmysłów, Teatru Integracji – Pijalni Wód Termalnych oraz uczestniczyć w warsztatach tanecznych prowadzonych przez Darię i Adama Pigłowskich.

I to nie koniec matematycznych zmagań. Dnia 6 czerwca 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Łasku odbędą się Międzypowiatowe Potyczki Matematyczne.

Do etapu międzypowiatowego zgłoszeni zostali: Estera Szczerbicka (SP Poddębice), Wiktoria Jagielska (SP Poddębice), Nina Górka (SP Wilamów), Witold Wróbel (SP Poddębice), Oskar Kucharczyk (SP Poddębice), Mateusz Adamczyk (SP Poddębice), Magdalena Obrębska (SP Poddębice), Kacper Król (SP Poddębice), Iga Kuźniak (SP Poddębice), Alicja Kaźmierczak (SP Poddębice), Antoni Pawłowski (SP Poddębice).

Gratulujemy !