Spotkanie ze Świętym Mikołajem

11 grudzień 2016
11 grudnia 2016, Komentarze Możliwość komentowania Spotkanie ze Świętym Mikołajem została wyłączona

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

W dniu 6 grudnia 2016r. uczniowie klas pierwszych pod opieką pań Renaty Makowskiej i Teresy Jabłońskiej wybrali się do zaprzyjaźnionego gospodarstwa agroturystycznego.

Po przyjeździe przywitała ich właścicielka, która zaprowadziła na spotkanie ze Świętym Mikołajem oczekującym w wielkim tronie. Dzieci z radością powitały Mikołaja, który wręczył im prezenty. Spotkanie zakończyła wspólna sesja fotograficzna. Po rozstaniu z Mikołajem dzieci udały się na warsztaty z malowania bombek i pieczenia ciasteczek. Pobyt u przyjaciół zakończył się wspólnym posiłkiem. Wspomnienia z tego dnia muszą wystarczyć nam na 365 dni.

Renata Makowska