Spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty

27 maj 2018
27 maja 2018, Komentarze Możliwość komentowania Spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty została wyłączona

Duma, uśmiech i łzy wzruszenia …
Jest już tradycją, że w naszej szkole nie zapomina się o rodzicach. Uczniowie klasy VIa i Va przygotowali pod czujnym okiem wychowawczyni p. Bożeny Piasecznej i p. Barbary Matusiak spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty.
Uczniowie klasy VIa i Va zaprosili swoich rodziców do szkoły , aby złożyć im serdeczne życzenia, z okazji zbliżającego się ich święta i zaprezentować montaż słowno-muzyczny.

Artyści dali z siebie wszystko. Pełni zaangażowania tańczyli, recytowali wiersze i śpiewali piosenki o mamie i tacie, wyrażając w ten sposób uczucia przywiązania, miłości, szacunku, a także wdzięczność za trud wychowania. Na twarzach dumnych rodziców dało się zauważyć uśmiech, a czasem nawet łzy wzruszenia. W trakcie przedstawienia rodzice gromkimi brawami dziękowali za udany występ.

Na zakończenie dzieci wręczyły rodzicom przygotowane upominki.