Spotkanie uczniów klasy III F z panią weterynarz

18 październik 2016
Kategoria Aktualności
18 października 2016, Komentarze Możliwość komentowania Spotkanie uczniów klasy III F z panią weterynarz została wyłączona

13 października odwiedziła nas mama jednego z uczniów naszej klasy – pani Małgorzata Jankowska, która jest weterynarzem. W bardzo ciekawy sposób opowiedziała, na czym polega jej praca i pokazała nam wiele interesujących rzeczy takich, jak: stetoskop, pasożyty w formalinie, rentgenowskie zdjęcia zwierząt oraz zwykłe fotografie, na których były m.in. małe jeżyki, tuż po urodzeniu. Największe wrażenie zrobiły na nas preparaty trzymane w formalnie oraz rentgen psa, który miał w żołądku widelec. Spotkanie z panią Małgosią było dla nas bardzo pouczające, ponieważ mogliśmy dowiedzieć się o rzeczach, z którymi nie spotykamy się na co dzień.

Galeria

Komentarze zablokowane.