Spotkanie klas VIII z dyrektorem poddębickiego liceum ogólnokształcącego

5 Luty 2019
Kategoria Aktualności
5 lutego 2019, Komentarze Możliwość komentowania Spotkanie klas VIII z dyrektorem poddębickiego liceum ogólnokształcącego została wyłączona

Dnia 19.11.2018r. w naszej szkole odbyło się spotkanie klas VIII z dyrektorem poddębickiego liceum ogólnokształcącego p. Andrzejem Cieślakiem oraz nauczycielem fizyki również z tej szkoły p. Jackiem Bieniasem. Na początku dowiedzieliśmy się wielu ciekawych kwestii odnośnie szkoły, jak np. profile klas, zasady rekrutacji, patronujące uczelnie i wiele innych. Następnie uczniowie klasy matematyczno – fizycznej zaprezentowali swój wynalazek stworzony podczas maratonu robotyki – samobieżnego robota.
W międzyczasie obejrzeliśmy prezentację multimedialną na temat szkoły. Na zakończenie wypowiedzieli się maturzyści – wielu z nich chętnie wybrałoby ponownie poddębickie LO. Jestem przekonana, że wielu z nas zdecyduje się kontynuować edukację w tej szkole.

Opracowała:

Łucja Kowalczyk

Komentarze zablokowane.