Siema! Zagraliśmy i zaśpiewaliśmy głośno!

21 luty 2024
21 lutego 2024, Komentarze Możliwość komentowania Siema! Zagraliśmy i zaśpiewaliśmy głośno! została wyłączona

ZA NAMI JUŻ 32 FINAŁ WOŚP!!!

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji WOŚP w naszej szkole, a w szczególności dziękujemy naszym Rodzicom!!!

W TYM ROKU UDAŁO NAM SIĘ WSPÓLNIE ZEBRAĆ KWOTĘ 4602,60 zł

Stowarzyszenie Licealista przy Liceum Ogólnokształcącym im. M. Konopnickiej w Poddębicach, przekazało nam PODZIĘKOWANIE za wsparcie 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, któremu przyświecało hasło: „Płuca po pandemii”.

Dziękujemy naszym wolontariuszom!

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY Z NAMI GRALI! DZIĘKUJEMY!

W Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wokalnie naszą szkołę reprezentowały uczennice z klas VI D, VII E oraz uczniowie klasy II D : Antosia Kotańska z utworem: “Mali kolędnicy”, Amelia Tomczyk z utworem: “Jak gdyby nigdy nic”, Iga Skrzypczak, Zuzia  Pęśko, Marysia Jurkiewicz, Nikola Matusiak, Lila Struszczyk, Amelka Pawlak oraz Franek Korczak  z utworami: “Bardzo kulturalna piosenka” i „Piosenka o pomaganiu ludziom”.

Dopełnieniem przepięknie wykonanych utworów była mini scenka teatralna „Dwie mamy” w wykonaniu uczniów klasy III D – Mai Łukasik, Leny Krasińskiej, Kuby Kalcedyniaka i Kosmy Olczyka.

Występy artystyczne przygotowały Pani Agnieszka Jeziorek, Małgorzata Sobańda oraz Ilona Szabela.

Gratulujemy występu!