Rozstrzygnięcie konkursu "Słowniczek obrazkowy"

20 listopad 2023
20 listopada 2023, Komentarze Możliwość komentowania Rozstrzygnięcie konkursu “Słowniczek obrazkowy” została wyłączona

Konkurs „Słowniczek obrazkowy skierowany był do uczniów II i III klas. Polegał na wykonaniu książeczki – słowniczka obrazkowego, który dotyczył wybranej trudności ortograficznej. Jury konkursowe przy ocenie prac brało pod uwagę: zgodność z tematem, walor artystyczny, jakość techniczną i poziom estetyczny prac. Wybór był dość trudny jednak wyróżnieni zostali:

 

LAUREACI KONKURSU

„Słowniczek obrazkowy”


I miejsce – Tomasz Rzepczyński kl. II b

II miejsce – Kornel Mielczarek kl. II b

III miejsce – Patryk Sobczak kl. III d

Wyróżnienia: Łukasz Sowiński kl. III c

Maria Jurkiewicz kl. II d

 

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie!

Zwycięzcom gratulujemy 😊

 

Komentarze zablokowane.