RODZINNE PASJE – WIZYTA ROWERZYSTÓW

13 czerwiec 2018
13 czerwca 2018, Komentarze Możliwość komentowania RODZINNE PASJE – WIZYTA ROWERZYSTÓW została wyłączona

W dniu 8 czerwca 2018r. uczniowie klasy IIb gościli mamę i braciszka Marceliny. Pani Honorata Mikołajczyk przyjechała do szkoły z rowerami, by zapoznać przyjaciół swojej córki z ich rodzinną pasją, czyli jazdą na rowerze. W czasie spotkania dowiedzieliśmy się, że Marcysia w tej chwili pokonuje jednorazowo 20 km. Pani Honorata przypomniała dzieciom budowę roweru, elementy wyposażenia, które zapewniają bezpieczeństwo rowerzysty. Przypomnieliśmy i utrwaliliśmy przepisy ruchu drogowego oraz zwróciliśmy szczególny nacisk na sprawność roweru, elementy odblaskowe, ubiór rowerzysty (kamizelka i kask).