PRZEŁAMUJEMY LĘK PRZED WIZYTĄ U STOMATOLOGA – UCZNIOWIE KLASY 2B W GABINECIE STOMATOLOGICZNYM

4 czerwiec 2024
Kategoria Aktualności
4 czerwca 2024, Komentarze Możliwość komentowania PRZEŁAMUJEMY LĘK PRZED WIZYTĄ U STOMATOLOGA – UCZNIOWIE KLASY 2B W GABINECIE STOMATOLOGICZNYM została wyłączona

24 maja 2024 roku uczniowie klasy 2b odbyli drugą lekcję z tematyki dotyczącej stomatologii.  Pierwsza lekcja odbyła się 22 maja 2024r. Tego dnia odwiedziła dzieci Pani higienistka Aneta Winnicka. Przeprowadziła z uczniami klasy 2b lekcję dotyczącą higieny jamy ustnej i wszystkiego co się z tym wiąże.

Następnym etapem powyższej lekcji była wizyta w gabinecie stomatologicznym. Dzieci podczas wizyty zobaczyły wyposażenie gabinetu. Niektóre na fotelu stomatologicznym usiadły po raz pierwszy. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z wizyty w gabinecie.

Zdjęcia – kliknij

 

Komentarze zablokowane.