Powiatowy "NAUCZYCIEL NA MEDAL" pracuje w naszej szkole!

11 listopad 2018
11 listopada 2018, Komentarze Możliwość komentowania Powiatowy “NAUCZYCIEL NA MEDAL” pracuje w naszej szkole! została wyłączona

Regionalna gazeta “Dziennik Łódzki” ogłosiła plebiscyt “Nauczyciel na medal”. Czytelnicy gazety i internauci głosując mogli wskazać nauczycieli “z pasją, którzy zjednują sobie uczniów cierpliwością, serdecznością i sposobem przekazywania wiedzy”.

Z przyjemnością informujemy, że w powiecie poddębickim plebiscyt wygrała Pani Wioleta Rykowska, nauczycielka języka polskiego w naszej szkole. To dla społeczności Szkoły Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach powód do radości i dumy.

Oto co o Laureatce mówią jej uczniowie: “Pani Wioleta jest bardzo miła i pogodna. Z jej twarzy nigdy nie znika uśmiech. Chętnie służy nam pomocą, daje cenne rady, których nie sposób zapomnieć. Wszystkich uczniów traktuje jednakowo”.

Serdecznie gratulujemy!

Więcej o plebiscycie można przeczytać w serwisie internetowym “Dziennika Łódzkiego”